Proč já ?

O mně

Po absolvování Kilroy´s college, se zaměřením na výživové poradenství a specializaci na pohybové ústrojí a cviky(FETAC 6(sport a výživa), jsem založil se svou životní partnerkou Monikou nutriční poradnu a multiúčelovou posilovnu Slimline Studio, abych mohl svůj koníček a vášeň pro pomoc se zdravím a správným hubnutím uplatnit naplno. Protože věřím, že jídlo, cvičení, spánek a vztahy jsou těmi nejdůležitějšími pilíři života.

Řeknu Vám, nic lehkého to nebylo, v cizí zemi, téměř bez znalosti angličtiny, ale s obrovským odhodláním, jsme se z nuly dostali na pozici uspěšně fungujicího studia.
Miluji cvičení všeho druhu, převážně však posilování(rezistentní cviky jsou naprosto vítany v každém věku), HIIT(vysoko intervalový trénink) a basketbal. Osobnímu poradenství se věnuji téměř 10 let. Mám zkušenostmi se stovkami klientů z celého světa. Řeším problémy různých aspektů zdraví a přesně toto je důvod, proč se můžete na kontakt se mnou spolehnout a snad i těšit.

Řeším optimální hubnutí a pohyb se speciálním zaměřením (silový trening, flexibilita, mobilita apod) a neposledně stravu jako úžasnou souhru chutí, ale i jako medicínu.
Zhotovuji jídelníčky na základě Vaších osobních cílů s příhlednutím na všechny faktory, nutné k sestavení takového jídelníčku.

Keto/LCHF adaptace, kompletní průvodce krok za krokem (mrkněte na stručný manuál TADY, jedná se o pár stránek, ale budete v obraze)
Jste pokročile adaptovani na tuk ? Věřte, že existuje prostor ke zlepšení, který přímo souvisí s metabolickou flexibilitou.

Stabilní energie a nálada, redukce zánětlivých procesů, mitochondrie jako hlavní nástroj ideálního zdraví a mnohem více.

Petr Štefko neodpovídá za žádnou radu, průběh léčby, diagnostiku nebo jiné informace, služby nebo produkty, které získáte prostřednictvím této stránky. Doporučujeme vše konzultovat s Vaším lékařem, týkající se informací obsažených na této webové stránce nebo prostřednictvím této webové stránky, nebo videa. Po přečtení článků, sledování videí nebo čtení jiného obsahu z těchto webových stránek doporučujeme pečlivě konzultovat informace u Vašeho poskytovatele zdravotní péče.

Informace, které poskytujeme, vycházejí z našich osobních zkušeností, důkladných studií o výživě a zkušeností s osobními trenéry. Jakékoli doporučení, které učiníte ohledně výživy, doplňků nebo životního stylu, by měly být mezi Vámi a vaším lékařem řádně projednány.

2011 – nyní

Slimline Studio (Dublin, Ireland)
majitel, nutriční poradce. osobní tréner, odborník na LCHF/Keto

2012

Kilroy´s College (Dublin, Ireland)
Fitness, Health and Nutrition

2012

Private Nutrition Consultations

2014

FETAC, level 6 (Dublin, Ireland)
Sports Nutrition

2019

The Health Sciences Academy