Exogenní Ketony ?

Exogenní KETONY

(Širokosáhlý potencionál a využití)

Revoluce v energii – Žádný stimulant, žádný propad v energii, ale dlouhotrvající stabilní energetický náboj.Absolutně převratná NOVINKA nejen pro Low carb a Keto nadšence

Ketonové Estery v nejvýšší možné kvalitě a koncentraci konečně i na našem trhu.

Chcete být součástí nové revoluce v ranní, odpolední, ale i večerní rutině ? Je čas na pořádnou změnu, která zdraví dává a nebere. Nejprve se pojdme společně podívat co to ty ketony vlastně jsou, jak užívat, kolik užívat a na co byste si měli dávat pozor.

Samotný fakt, že se nacházíte na stránce Low Carb (nízkosacharidové stravování) pro Všechny, nám ukazuje, že se budeme věnovat tomuto tématu. Low Carb se  skládá se z nízkého příjmu sacharidů a spousty zdravých tuků. Dodržováním tohoto režimu vstoupí tělo do stavu zvaného ketóza, nutriční ketóza, ta může být nízka, výšší, nebo vysoká. Jakou hladinu si zvolité záleží na vašem jídelníčku, fyzické aktivitě, formě, délce přerušovaného, nebo dělšího půstu, zdraví, cíle atp.
 Tyto individální kroky vedou k zvyšení hladinu ketonů v krvi, což jsou chemické sloučeniny, které se používají uložený a z potravy příjmaný tuk na energii , usnadňující hubnutí, snížení zánětlivosti, navýšení přirozené energie a mnoho dalšího. 
Více informací pak najdete tady na stránce, nebo na Youtube kanále Change Health Fit tedy Změna Zdraví Kondice TADY, ale také na zmíněné facebukové skupine Low Carb pro Všechny – Petr Štefko TADY, Instagram TADY.

Dobře, ale vy chcete vědět co jsou to Exogenní Ketony (EK) a hlavně proč a za jakých okolností se pro vás mohou stát magickým, záchraným, energetizujícím, očistným nápojem.
Přestože je strava poměrně účinná, může být obtížné ji v určitých situacích udržovat a vy – ruku na srdce občas porušit chcete, nebo vás k tomu tlačí pracovní, rodinné a jiné sociální či osobní důvody.
 Od toho tady máme Exogenní ketonové doplňky , které způsobují stav ketózy v těle bez změny stravy, ale fungují na hubnutí a ostatní benefity, které jsme zmínil výše ? Pojďme to zjistit.

Kdy Exogenní Ketony pomohou ?
1. Vyhodil jsem se ze svého režimu a potřebuji se vrátit (honí mě mlsná, rodinná, pracovní oslava, po alkoholu, velká sacharidová nálož atp)
2. Ranní, odpolední, večerní únava – Ex. ketony nejsou stimulanty, ale látky které si organismus umí sám vytvořit, nemusíte se bát, že neusnete
3. Před fyz. výkonem.
5. Nezvládam vynechat svačinu, chci trénovat PP (přerušovaný půst)
6. Neurodegenerativní onemocnění, mozkovou mlhu, problém se soustředěním, nedostatek energie, důležitá schůzka, pohovor, zkoušky, testy atp.
7. Hlad, chuťě, bolení hlavy, podrážděnost
8. Problémy se spánkem

Nákupní košík