Hodnocení

Exogenní ketony Ester a hodnocení prvních uživatelů

Tina V.
No tak…je to jako kdysi Pervitin a kokain…prival totalni energie mozek se rožnul. Litam jak veverka v bubnu. Asi budu zavisla! A hlad presel❤️❤️❤️❤️❤️😂😂😂😂😂😂😂😂
Pouzila jsem 10ml a pak jeste 5ml se soli a 2dl vody. 

Aleš B.
U toho přemýšlení jsem si toho hodně všiml. Hodně jsem v pohodě. Cítím se tak nějak více optimisticky. Večerní depky odpadly. Ale hlavně ta energie… prostě 5 hodin nejím a můžu normálně fungovat. Jako včera jsem si to dal ex.ketony ve 22 večer jak jsem se potřeboval soustředit, a byl jsem fakt hotový. A super…

Kateřina H.
Nejdříve mi přišlo , že to nezabírá …jelikož člověk očekává . To …Wau….že se hned do žil vlije palivo ….u mě byl účinek pomalý , plíživý…první přišlo psychické uvolnění ..srovnatelné s antidepresivy….😀..u mě to bylo takové mozkové odlehčení ….mozek by vymýšlel co dělat ale tělo ještě … nechtělo …myslím si taky že ten největší účinek to ,ale má na předmenstruacni syndrom …žádné extrémní výkyvy nálad, žádné bolesti břicha a pnutí v prsou , prostě pohoda klídek (tabáček 😀) ..tyhle příznaky jsem 3 dny před menzes měla pravidelně . ..takže u mě žádné ..Wau …(myšleno rychlá energie ) . ..nebylo …ale úžasné uklidnění …výrazně se zlepšil i spánek .. prostě úžasná pohoda . .. Opravdu zlatoketony 😃

Petr H.
Je mi 52 let, předtím jsem asi před 5ti lety sportoval. Nesnáším diety! Nemohl jsem ale shodit přebytečná kila a neměl jsem energii na to, abych při cvičení dosáhl své potenciální úrovně vytrvalosti k dosažení výsledků. Nejprve jsem zkusil Low carb Keto bez doplňků…..nefungovalo to dobře. Začal jsem tedy zkoušet různé keto doplňky na urychlení ketózy, ale zdálo se, že nic z toho, co jsem si koupil, nemělo účinek. Náhodou jsem narazil na video o exegenních ketonů a začal průzkum, než investuji peníze do dalších „slibů“. Výsledek bomba! Když jsem měl první lahvičku, nebyl jsem tak opatrný, protože moje očekávání byla spíše skeptická. Doporučuji, abyste začali usrkáváním první lahvičky, abyste zjistili kolik potřebujete a kolik na vás zabíra optimálne. Tento produkt používám asi měsíc a musím říct, že cvičení poháněné ketony citelně pomáhají spalovat extra energii z tuků. Stojí to za ty peníze

Marek P.
Nápoj Keton Ester – zlatoketony je úžasný. Když jsem byl mladší, závodil jsem na kole na národní úrovni a poloprofi doma… koncem 80. a začátkem 90. let. Závodil jsem se vším co bylo legálně k dispozici…teď je mi 50 a udržuji se ve formě pro svou kondici, mysl a vytrvalost. Po dlouhém zkoumání a po nízkosacharidové, keto dietě…jsem cítil, že stále potřebuji náskok na delších vytrvalostních jízdách…po shlédnutí videí o Petra Štefka…jsem tomu dal šanci. Byl jsem šokován, když jsem cítil stálou energii i v poslední polovině jízdy…a dokončil jsem bez únavy….neuvěřitelné. Zlatoketony mi také pomohají soustředit se a perfektně regenerovat. Ester byl rychlý respektivě jeho nástup, chuť strašná 😃. Skvělý produkt.

Martina B.
Mám pocit že nejvíce ´pozitvně cítím účinek ketonů při pms, při menstruaci, nebo i když cítím že se začíná ozývat bolest hlavy..migréna se snad díky tomu nerozjela. Naopak na noc je už neberu, protože jsem po nich až moc čilá a dlouho nemůžu usnout..

 

Bohuslava M.

exogenní ketony jsem si objednávala už dvakrát….absolutní energetická bomba!!!!!

Nejdříve jsem to tak nějak nevnímala….zřejmě použito v nesprávný čas…..Ale při půstu jsem si dala 5 ml a pak to přišlo, místo únavy a přemýšlení o ukončení, příval energie a chuť pokračovat dál a dál….žádný hlad a ve finále jsem ještě dala po 36 hodinách půstování , hodinu kruhového tréninku s úplnou lehkostí a téměř bez únavy… za mě exogenní ketony super produkt a určitě budu objednávat znovu, dokáže to s člověkem divy. Velké díky Petrovi, je jedinečný…

 

Josef M.
Co se týče použití Exogenních ketonů,tak má zkušenost je taková,že je používám po 14-16 hodinové půstu na lačno a vzhledem k mé práci,která obnáší dost mentálního stresu jsem si uvědomil,že mi EK navozují vnitřní klid,lepší pozornost,soustředěnost a schopnost řešit náročnější situace s větším nadhledem (klidem).
Taky mi pomáhají k lepšímu spánku.

Pavla S.
Exogenni ketony jsou super záchrana,  když není energie nebo při chutích.  Včera mi hodně pomohly při stavech nervozity a rozčílení,  krásně mě uklidnily. Chuťově jsou teda hrozný… 

Slavka M.
Ketony absolutní luxus. Při půstu jsem byla cvičit a předem použila ketony ….citila jsem se super a skoro žádná únava …

Šetřím si je 🙂 🙂

Lenka K.

Ahoj,
obvykle na takové dotazy neodpovídám, ale byla jsem opravdu spokojená. Lahvičku jsem nosila v kabelce a použila ve chvílích, kdy jsem neměla připravené vhodné zdravé jídlo, později jsem s tím už trochu počítala a nahradila jsem ketony půldenní jídlo – dopoledne nebo odpoledne. Neměla jsem hlad, měla jsem energii, nebyla jsem unavená a měla jsem dobrý pocit. Také jsem zhubla, i když to mohlo mít i další příčiny.

Přeji hezký den

Zdena B.
Využila som ketoestery počas 48 hodinového pôstu. Keď mi už „dochádzala para“ na druhý deň, dala som si 10 ml ketoesterov od Petra. Myslím, že mi to pomohlo zvládnuť tento môj druhý 48 hodinový pôst vo väčšej pohode ako ten prvý. Bola som menej zimomrivá a mala som viac fyzickej aj duševnej energie.

Eva B.

Skúsila by som aj ja dať nejakú spätnú väzbu na užívanie Keto Esterov vzhľadom k tomu, že som si kúpila u Vás už dva krát 3 fľaštičky. Dozvedela som sa o ich existencii z Vášho videa a hneď ma to zásadne oslovilo a dávalo nádej. Verila som, že to je presne to, čo potrebujem a verila som, že to bude mať pozitívne účinky.
Napodiv mne chuť KE nevadí, práve naopak. Užívam ho ráno 5 mg a večer asi tak 3 mg.. Momentálne som vyše dva mesiace v Colorade. Aj tu som si objednala pár fľaštičiek. Iba tak na okraj, cenovo to je porovnateľné s Vašou ponukou, takže budem doma objednávať naďalej od Vás.
Čo sa týka účinkov, moje očakávania boli viazané viac na spaľovanie tukov a tým nové naštartovanie chudnutia. Dnes po troch mesiacoch užívania KE môžem povedať, že vďaka nim mám neuveriteľnú energiu, silu, vôľu a chuť robiť veci, ktoré chcem a aj tie, ktoré musím.
A ešte ďalší výrazný moment: neexistuje pocit únavy, ale obrovské mentálne sústredenie, jasná myseľ, schopnosť generovania zložitých logistických riešení… a to celkom prirodzene, bez stresu s nadhľadom a v komplexnosti. Jednoznačný nárast výkonnosti, bez pocitu námahy.
Ďakujem, Petr, za všetky tie rady, ktoré čerpám do Vás a verím, že aj naďalej budem. Ďakujem, že Ste.

Nákupní košík