Recenze

Podívejte se jak probíhala a nebo stále probíha spolupráce

Jsem rád, že jste zavítali na sekci recenzí a úspěchu ostatních. Nikdy jsem nebyl sběratelem hodnocení, ale bylo mi vyčítáno, že lidé nemají možnost vidět mou práci a záběr…
Proto jsem se rozhodl tuto sekci před nějakým časem vytvořit a může to být dávka motivace a nebo zjístite, že bych mohl pomoci i vám. Z recenzí jasně poznáte, že celý systém není založen jen na hubnutí (to je v podstatě to nejjednodušší), ale hlavně ZDRAVÍ, ENERGIE a nový individuální styl života.
Něco málo o mně najdete v hlavním menu PROČ JÁ? Pokud hledáte jak mě kontaktovat pak hlavní menu a KONZULTACE

Jana P.
Zdravím v skupine. Veľa neprispievam, ale čerpám z tejto skupiny inšpiráciu a som rada, že som ju našla.
Mám 58 rokov a za svoj život som schudla snáď 150 kg. Vždy sa schudnuté kilá vrátili. A svojím životným štýlom som 50-ku oslávila po infarkte v nemocnici čakaním na stenty. S tým súvisia statíny, lieky na tlak a pravidelná kontrola pečeňových testov. Kým som bola mladšia, trvalo 2-3 roky, kým som sa po schudnutí vrátila zas tam, kde som bola. V staršom veku už som vystriedala chudšie a tučné obdobie v rámci jedného roka. Mám momentálne 151 cm (aj výška sa vekom znižuje), váhu v 25, 50 a 55 rokoch som mala vždy 68 kg, ale medzitým som sa pohybovala od 74 max po 59 minimum. Oblečenie v skrini mám na všetky váhové kategórie, podľa Marka Ebena najviac oblečenia v kategórii „Výzva“ a „Motivace“. Keď som minulý rok po návrate z krásnej dovolenky u dcéry na Islande s váhou 62 kg znovu začala naberať a 2.1.2023 som sa vyžrala na 71,3 kg, už toho bolo na psychiku (aj telo) priveľa. Zasa ako vždy som skúšala všetko možné, najprv nízkotučnú stravu, to bolo hladu, potom som prešla na nízkosacharidové stravovanie, až som sa dostala na nejakých 66,7 kg. Skombinovala som to

Hubnutí
Hubnutí

Jana K.
Ráda bych se s Vámi podělila o vynikající zkušenost s Petr Stefko.
Už od mala jsem měla problémy s některými potravinami. Nedělaly mi dobře smetanové omáčky, vepřové maso atp. Do 30 let jsem to vždy prostě přetrpěla s tím, že mě bude svědit celé tělo, když sním něco, co bych neměla.
Po porodu a po velkém stresu z autonehody manžela se vše ještě zhoršilo. Přestala jsem tolerovat mnohem víc potravin – nemohla jsem bez následků sníst už ani kuře s rýží. Ke všemu se ještě přidala vyrážka po celém těle. Od doktorů jsem se bohužel velké pomoci nedočkala. Buď mě poslali domů s prášky, které nefungovaly nebo dokonce s kortikoidovou mastí na každodenní úžívání.
Moje kamarádka Marika Scharm (které tímto moc děkuji) mi jednou doporučila, ať se zkusím poradit s Petr Stefko, protože jí moc pomohl. Kontaktovala jsem Petra přes formulář na jeho webu.

Radka L.
Nadešel ten správný čas, abych se s vámi podělila o začátek své cesty k trvalému zdraví. Začátkem roku uzrálo pevné přesvědčení, že letos se s kily navíc definitivně poperu. Navíc mě začala strašit cukrovka a vyšší krevní tlak, co máme v rodině, nejmladší už taky nejsem (40+). Dlouho jsem tedy neotálela a kontaktovala Petra. Měla jsem již dost načteno i nakoukáno na youtube, ale pořád mi to nějak nešlo dlouhodobě a úspěšně uvést do praxe.
Díky prvotním krevním testům a Petrovým znalostem jsem výrazně víc pochopila své tělo. Petr mi velmi zábavným způsobem vysvětlit co a jak a já se pustila do přeměny. S Petrem v zádech jsem úspěšně postupovala po nové životní cestě. Petr byl vždycky nablízku s radou a podporou. Za sebe mohu říct, že tato cesta je vlastně dost jednoduchá, jen je potřeba tělo víc poznat a pochopit co a proč se děje. Petr má, dle mého osobního názoru, opravdu hodně zkušeností a znalostí. Velmi jsem ocenila, jak mile umí „pokárat“. Petr dělá tuhle práci opravdu s láskou a skutečně individuálně se člověku věnuje. Na základě zdravotního stavu
Hubnutí

Kamil P.
Vsechny vas moc zdravim, -20.2kg Abych vas prilis nenudil svym pribem, tak jsem se rozhodl vse hodit spise do nekolika bodu Prvni a nejdulezitejsi bod je podekovani Petrovi Stefkovi za jeho vedeni a osvetleni nejdulezitejsich pravidel, ktere vedli k cele promene (bylo toho hodne a jeho trpelivost snad nema meze Co mi cela promena dala ? -Novy a udrzitelny zivotni styl (vzdavam se ryze, brambor, nebo chleba ANO, ale jen jako vetsinovy prijem energie. Priznam se, ze si obcas dam a dokonce i narozeninovy dort, ktery me v mem cili v kvetnu a na me narozeniny rozhodne nezastavil, ale uz si nedavam ryzi ani chleba ani nic podobneho kazdy den a jsem stastnejsi. A proc ?

Kristina
Ahojte všetci…. V prvom rade sa mi dovoľte poďakovať za možnosť byť súčasťou tejto skvelej skupiny. Rada by som sa s Vami podelila o moju 5 mesačnú skúsenosť a úspechy ako aj pády na keto/low carb stravovaní. Kým sa rozpíšem chcela by som povedať VEĽKÉ ĎAKUJEM tomu, kto sa pričinil svojou profesionalitou a skúsenosťami k tomu, že vlastne “mám ” o čom písať. Úprimne ďakujem Petr Stefko Volám sa Kristína a mám 45 rokov. Posledných 10 rokov som neustále riešila, že treba schudnúť, že treba zmenu hlavne kvôli zdravotnému stavu. Na začiatku: – spomalená funkcia štítnej žľazy ( eltroxin 50- denne) – bolesti chrbta/úraz ( 2012) – zapálené pätové šľachy- dlhodobo – cysta na vaječníku – zápal – bolesti v kolene (meniscus, voda, cysta, natrhnutá šľacha) – časté bolesti hlavy – závislosť na sladkom a zajedanie stresu. Myslím si, že dosť dôvodov odbremeniť telo od nadváhy a urobiť “sek” v doterajšom životnom štýle a nakopnúť zdravie, ktoré je ľahko pominuteľné . Poviem úprimne, ženské problémy ma vydesili najviac lebo v rodine máme v tomto smere bohatú históriu 

Hubnutí

HubnutíDavid H.
Petra jsem oslovil primárně ze zdravotních důvodů, chtěl jsem pořešit léta se dlouho táhnoucí chronický zánět. Který jsme sice nevyléčili, ale dostali jsme ho z 95% do remise. Většinou se mi vrací na základě dietních chyb, chyb ohledně spánku či přemíry stresu. Ale to tak nějak k životu patří, když léta na sebe kašlete a pak musíte dělat zdlouhavé nápravy vašeho těla od metabolismu, zavodnění, stresu, snížení zánětu až po nápravu spánku a hormonální vyváženosti.. U mě to dokonce došlo tak daleko, že jsem musel začít brát melatonin a to na pravidelné bázi. Měl extrémně nepravidelný spánek a zánět se zhoršoval. O to větší překvapení bylo, že s Petrem probíhají konzultace po messengeru (hovor), takže se dá vždy naplánovat čas a den. A ještě větším překvapením pro mě bylo, že Petr má hluboké znalosti( jak kde jaký lékař) a je víc než ochotný. A jelikož rád znám věci do hloubky a zajímá mě vše o fungování těla, tak se neustále ptám, ptám a zase ptám. Petr je velice trpělivý, protože někdy jsem jak osina v zadku a vše analyzuji ? Takže jestliže řešíte nějaký zdravotní problém, či chcete udělat formu, nebo být jen šťastnými, protože to je odraz hormonů ve Vašem těle, tak Petra doporučuji všemi deseti. 

Hubnutí
Andrea K.
Hubnutí
Andrejka V.
Hubnutí
Karolina K.
Hubnutí
Lenka
Hubnutí
Michaela B.
Hubnutí
Pavla A.

Dita V.
Pokorení 20kil a jedu dál. Moc všem díky. Nekomu muže tato stránka zmenit život. Ano ZMENILA, už nyní mám co naposledy na strední 😀 a jedu dál.. Ano ta první fotka des, neskutecný kam to clovek nechá dojít, ale hold když neví o LC.

Hubnutí

Lucie K.
Také pridavam svoji transformaci ?????? – 25 kg tuku ????????? ??? Nikdy se nevzdavejte! Vsechno ma svuj cas ??????

Hubnutí

Marcela G.
Taky jdu tedy se svou kůží proměny na trh… 🙂 První čtyři fotky z posledních 5 let, kdy už jsem měla pocit, že se nevejdu do kůže… Na LC od září 2017, dole 10 kg, v pase -12, boky – 8, cukr zlepšen. Je mi dobře, u sportu už se tolik nepotím, ale ještě bych tak 3 – 5 kilo chtěla dolů, ale to už pomalu v klidu… díky skupinko za podporu.

Hubnutí

Petra L.
Zacala jsem hubnout pred tremi lety.To mi bylo 41 let.Váha byla 135 kg. Ted je mi 44 let a váha 87 kg.Trvalo mi to dva a pul roku.Úprava stravy a pohyb. Chuze,fitko,kolo,plavání. 3krat až 4 krát týdne. Nešlo to nijak rychle,ale pozvolna. Mám sníženou funkci štítné žlázy a chronický zánet. Takže i to je duvod,že váha jde dolu pomalu.

Hubnutí

Miroslav L.
Chci se podělit o mém „historickém“ uvědomění. Před nějakou dobou se ráno probudím a mám – „uvědomění“ – “jsem živý, zdravý, šťastný a radostný“.
Jeden můj přítel jednou řekl:“když se mužský po 40 ráno probudí a zjistí, že ho nic nebolí – je mrtvý“!
Probudil sem se, (za chvíli mi bude 70 a z nitra jsem mladík – i zvenku:) živý a nic mě nebolelo. Spal sem celou noc jako „dudek“.
Kratičký komentář: Před už téměř 2 lety – sem si uvědomil, že přišel čas – něco, nějak změnit, že si jdu pohladovat a když budu vycházet z hladu tak najdu pro sebe nový životní styl. Mé tělo mělo 88-86 kg – a nedařilo se mi úspěšně hubnout. V tom období sem dostal „iPad“ – který sem vůbec nepoužíval.

Andrea R.
Ahojte. Rada by som sem napísala zopár viet,čo sa mojej skúsenosti s Petom týka a zanechala tu nejaký menší feedback pre tých,ktorí ešte stále zvažujú🙂. Petka a a Monicku poznám už minimálne 12,13 rokov. Spoznali sme sa v Dubline,kde vlastnili štúdio. Potrebovala som schudnúť,vyformovať ale hlavne troška lepšie spoznať svoje telo a procesy v ňom. Peto sa ma ujal a ja som už po chvíľke mala neuveriteľné výsledky. Všetko fungovalo ako málo ,až kým neprišlo sťahovanie,dieťa,stresy a všetko okolo toho,čo má asi každý z nás a kilecka sa začali nabaľovať. Mala som mnohich trénerov,poradcov,vyskúšala som nespočetné množstvo diét a metod… Az potom som si uvedomila,že jediný kto má vždy postavil na nohy a “dal do formy”bol Peťo. 

Katka K.
Je to právě deset týdnů, co začala moje spolupráce s Petrem Štefkem a Change Health Fit https://changehealthfit.cz/ a nyní mám pocit, že by již mohlo být přínosné se podělit o výsledky veřejně. Třeba to podpoří další lidi v hledání řešení svých potíží. No a teď k tomu, jaké to se mnou bylo na začátku… byla jsem ve stavu naprosté vyčerpanosti, dařilo se mi spát v kuse tak hodinu a půl – až dvě a byla jsem schopná poskládat za den max 3 hodiny spánku… od půl třetí už jsem neusnula a jenom ležela a čekala na ráno … unavená jsem tedy byla celý den…Jelikož bydlím na vesnici ve starém, na opravy náročném domě, a práci také dělám převážně z domova, mohla vesele vzrůstat i má neochota setkávat se s lidmi – necítila jsem se dobře a nechtěla jsem, aby mne někdo takhle viděl.

Marek B.
Keď som prvý krát kontaktoval Peťa s prosbou o konzultáciu, bol som v situácii, kedy KETO bolo jediným východiskom mojho zdravotného stavu na pokraji zrútenia. So svojimi stravovacími návykmi som nebol schopný ďalej fungovať a na jedlo som myslel každé 3 hodiny. Žial prechod na KETO bol pre mňa ďalším utrpením a vlastným nastavením som dokázal fungovať ani nie polovicu dňa. Človek si povie, vyhodím sacharidy, znížim bielkoviny a pridám tuky, čo je na tom zložité. Áno, prvé dva dni žiadna zmena, no následne sa to začalo, problémy s trávením, obrovská únava, nespavosť, podráždenosť…tak si poviete, to prejde. No neprešlo a čo viac, postupne sa k tomu pridali ukrutné bolesti nôh a to také, že nie ste schopní nielenže fungovať, ale vôbec sa postaviť z postele. 

Iveta Š.
Ahoj. Chtěla bych se s váma podělit o můj příběh v cestě za zdravím.
Před loni jsem měla boreliózu a několik dávek několikatýdenní antibiotické léčby. Moje léto se scvrklo na gauč a lock down jsem měla o rok dříve. Tělo zavodněné, klouby bolavé. Doktor mi řekl, že ATB léčba proběhla a mohou předepsat vozík 

Iveta Č.
Celý život jsem tzv. při těle. Přibírat jsem začala už v 15 letech a postupně jsem se propracovala na 128kg (a to jsem postupně už 120kg shodila). Vždy jsem dala 20 dolů, přibrala 30, shodila 30, přibrala 40 atd. Moje hubnutí bylo vždy založené spíše na hladovění. Nic zdravého.

Vladimír E.
Štefkosteron nový hormon síly a vitality
Před 9 měsíci jsem měl první konzultaci s Petrem. Přestože občas, 3-4 měsíčně trochu zaprasím (salát, chlebíčky, hranolky, cukroví, sladká pusa od tchýně), sem tam si dám nějaké jablko, kousek čokolády, 

Ivana H.
Zdravím všechny,
ráda bych se s vámi podělila o svoji krátkou (asi půl roku dlouhou) zkušenost na keto stravě. Nejdříve s tím přišel můj manžel a i když jsem se snažila vařit a jíst keto s ním, v práci i doma jsem stejně pozobávala sladkosti, pečivo,… 

Magdalena V.
Petr má neuvěřitelný dar předávat srozumitelně vědecky podložené informace pro každého, kdo to myslí se změnou životního stylu vážně. Dokáže povzbudit, podat pomocnou ruku i nad rámec placených služeb. Oceňuji skvělou atmosféru fcb komunity, která mi moc pomohla držet keto

Gabriela H.
Má zkušenost s Petrem.
Narazila jsem už před nějakou dobou na jeho videa a byla jsem nadšená jeho velkým rozsahem vědomostí. Proto jsem Petra oslovila i jako osobního konzultanta. Nikdy toho nebudu litovat. Díky naší spolupráce se mi podařilo jinak vnímat samu sebe

Dana D.
Optimálna životospráva a zdravá výživa sú oblasti, o ktoré sa zaujímam už niekoľko rokov, a to nielen z pohľadu osobného, ale I pracovného. Popri štúdiu odborných informácií a čítaní literatúry svetových autorov rada sledujem osobné stránky a prácu niekoľkých pre mňa významných

Katerina H. K.
Krásný den všem ☺️ chtěla bych ukázat svou proměnu pod dozorem “našeho” Petra 🤗…za 2,5 měsíce se událo v mém životě mnoho změn…k lepšímu …😊…zdravotní stav se výrazně zlepšil , mám o mnoho víc energie a tak i větší radost ze života ☺️😀…poprvé jsem zažila, 

Mirka H.
Krásný den všem 🙂 Ráda bych se připojila k těm, kteří děkují Petr Stefko 🙂 V listopadu mi zjistili vysoký cukr a cholesterol, oslovila jsem Petra, hodně mi pomohl – rady kdykoli jsem potřebovala. Cukr se začal zlepšovat, vše bylo zalité sluncem, i vánoce jsem přečkala ve zdraví 🙂

Bohuslava L.
Ahojky všichni ve skupině, jsem tady již dlouho, ale spíš jako tichý pozorovatel a  sběratel informací.🤷‍♀️😁
Chtěla bych vyjádřit velikou poklonu a dík Petr Stefko za jeho úžasnou práci osobního  poradce 👍😘.
Dlouho jsem váhala s jeho oslovením……

Ludmila H.
Dobrý den všem čtenářům,
To bylo to období,kdy jsem si řekla, že je třeba něco změnit a šla jsem do los carb.Vypadala jsem jak🐖 a to ještě jak sedím, není vidět ta pneumatika 🤣.Tak jsem pro srovnání přidala fotku ze včerejšího dne.A to je pouze estetická stránka.

Martina K.
Ahoj skupino🙂 Doufám, že se máte v předvánočním čase dobře. Chtěla jsem tu krátce napsat o své zkušenosti tady, o sobě a spolupráci s Petrem.
Ve skupině jsem nějaký rok, tento směr mě hodně oslovil, cítím, že mi vyhovuje, jídlo mi chutná. Sbírala jsem informace, 

Lenka M.
Rada bych s vami sdílela moji osobni zkusenost s LC/Keto. Uz nejakou dobu jsem se snazila nacist něco o LC/Keto, ale vysledky bohuzel zadne, tak mi bylo jasne, ze nekde delam chybu, bohuzel ne jednu:D a tak jsem se pidila po nejakem lc/keto pruvodci až jsem narazila na Petra.

Ali L.
S Petrem jsem od května 2020 měla několik konzultací což mě nesmírně pomohlo a posunulo dál. Poprvé mě poradil jak vlastně cvičit, abych si nerozházela hormony. Další konzultace byla kvůli hormonům, které mě v mém věku začly zlobit ( vynechání ms, nálady, nervozita a podobné 

Valeria K.
K Petrovi som sa dostala náhodne, cez moju známu, ktorá má tiež histamínovú intoleranciu. No dnes už viem, že to náhoda nebola… Prišla som s problémami s trávením, kašovitou stolicou, nafúknutým bruchom, s neustálymi aftami v ústach, večne unavená, so slabým spánkom 

Martina M.
Díky za rady a podporu! Změny přichází postupně, ale když to vezmu zpětně – když jsem Ti poprvé napsala, byla jsem uplně v prdeli – koleno bolelo jak čert, bez tejpů jsem nemohla být a brala jsem diclofenac proti bolesti. Teď už tejpy vůbec nepotřebuju, začínám chodit jako dřív, věřím, 

Eva O.
Jedno z mých nejlepších rozhodnutí bylo, že jsem se obrátila na Petra Štefka ! Z jeho úžasně propracovaných videí, kde vysvětluje srozumitelně proč a jak, jsem si dodala odvahu a obrátila se na něho. Velice mě zajímal IF – přerušovaný půst, stravování LC a Keto jak po stránce zdravotní, tak po 

František S.
Milý příznivci zdravého životního stylu, rád bych se s vámi podělil, co mi přinesla spolupráce s Petrem Štefko. Na Petra přímo jsem narazil při prvním společném půstu v lednu 2020. Do té doby jsem ho znal zprostředkovaně od Davida Hůrky, kterého většina z vás jistě také zná. V té době jsem

Gabriela K.
Dala jsem do krátkého videa pár fotek, jak šel čas. Hodně dlouho jsem přemýšlela zda vložit. Dospěla jsem názoru, že tady jsou fajn lidi a nemusím se bát ( moc stydět 🙈 ) video vložit. Low Carb stravování mě provází od května 2019. Snažím se držet sacharidy okolo 50g,ale 

Hana B.
Přeji krásný den všem. Ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh. Ve svém životě 55+ jsem  vyzkoušela mnoho diet a různých programů. Bojovala jsem s nadváhou a po úspěšném hubnutí přišlo tloustnutí 😟… prostě nekonečný boj. Vše zkončilo když jsem našla úžasného človíčka…. 

Hana K.
Zdravim vsechny ve skupine. Timto prispevkem bych chtela verejne podekovat Petr Stefko za uzasnou spolupraci a vedeni. Na podzim byla prvni konzultace. Dozvedela jsem se spoustu informaci nejen co se jidla tyka. Ja jsem totiz trosku tezsi pripad. Vzhledem ke sve nemoci a 

Martina B.
Ahoj všichni, rozhodla jsem se přidat svůj příběh, zvlášť pro všechny váhající ženy…S low carb stravou jsem začala před 5 lety, když se začal rapidně zhoršovat můj zdravotní stav, v mých 40-ti letech. Začaly problémy se zády a já jako podnikatelka masérka jsem nedokázala pokračovat ve své práci,

Helena K.
Ahoj všichni
Tak jdu také s kůží na trh 🙂. Doma mě přesvědčili ať zveřejním foto před a letos.
Věk 59 roků a výchozí váha byla 77 kg a já se snažila se špeky zatočit a moc to nešlo. Pořád jsem nevěděla co na mé tělo funguje, 

Věra B.
Chci vám sem dat moji proměnu.
Je to proměna těla i duše .
Transformace
Asi většina z Vás zná mou první fotku . Byla jsem v tom tlustém těle uvězněna a spolu se mnou i moje duše .
Pak přišel jeden jediný okamžik a já věděla , že už nikdy nebudu 

Mariana V.
Ahoj Petře, jak jsem slíbila, píšu po kontrole na diabetologii. Diamudra mi odebrala léky a prohlásila stav za remisi. Normálně bych si koupila něco dobrého na zub, teď jsem se odměnila džínami vel.40 !!! Nejsem si jistá, ale tuhle velikost jsem měla snad na ZŠ. Po necelých 4 měsících 

Martina V.
Krasne dopoledne…
Moje cesta k LC
Byla zpocatku velmi trnita.
Po sdeleni diagnozy RS se me obratil svet vzhuru nohama.
Pote covid hospitalizace dychaci pristroje antibiotika kortikoidy inzulin ikdyz nejsem diabetik.

Olga K.
Maminky,zeny,kocky,baby 🌞odvazny post vam sem dam😉a zaroven sa chcem pochvalit zmenou ktorou som zatial presla..4 mesiace spolupracujem s Petr Stefko a po dlhych rokoch sa pomalicky dostavam k vysnivanemu cielu🙏ked sme spolu zacali a ja som mu povedala 

Lucie K.
Moc děkuji za spolupráci s Petrem. Měli jsme spolu několik hovorů a častou komunikaci přes chat. Informace a rady, které jsem dostala, mi moc pomohli. Dostala jsem velmi podrobný výklad a vysvětlení k mému kompletnímu rozboru krve a poté doporučení

Anonym
Ahoj Petře, posílám Ti anonymní recenzi, nemůžu oficiálně, jak víš.
……Delší dobu jsem bojovala s nadváhou. Na sociálních sítích jsem sledovala Petra, jehož příspěvky ke zdraví a hubnuti mě zaujaly. V říjnu 2022 má vaha dosáhla 86 kg a to už bylo příliš na mou psychiku, 

Jitka V.
Ráda bych touto cestou poděkovala Petrovi za několikaměsíční společnou cestu, díky které jsem zhubla kila, která se mi dlouhodobě nedařilo shodit. Co ale považuju za mnohem důležitější je to, že mi dal mnoho důležitých rad a návodů, kterými se teď řídím. 

Marketa Fe.
Petr Štefko – za mě naprosté zjevení na československé scéně biohackingu a moderní výživy. Spojuje neurobiologii s nejnovějšími poznatky klinické medicíny o výživě a lidském těle, vše vždy založené na důkazech a odzkoušené na stovkách klientů. 

Hana L.
Dekuji Petrovi za cenne rady a konzultace. Kazda z nich me posunula citelne dal, nez kdybych se mela zorientovat v tom chaosu informaci na netu. Vzdy byl ochotny a vstricny objasnit a vysvetlit mi nove veci, kterym jsem nerozumnela. 

Zdeňka S.
Dnes 30 dní s cukry na 20g a méně, zatím bez cvičení. 51 let, 3 směnný provoz a ono to jde. Mám neskutečnou radost, jím jen doma uvařené čerstvé potraviny. Žádné náhražky, pečivo ani přílohy ani dortík i když je lc. Tělo se zatím ještě adaptuje, ale energie na rozdávání. Moc děkuji  Petrovi, jeho videa a podpora jsou neskutečné. Všem krásný den😉 😉 😉 😉

Miro J.
Ahojte, je tomu přesně 5 týdnů co jsem našel na Youtube kanál CHF kde Petr Stefko vysvětluje LC/Keto a IF. Namotivovalo mě to do té míry, že jsem ze dne na den začal. Dal jsem si cíl, že shodím ze 120kg na 90kg a zde je první ovoce tj. 10 kg dole a s chutí pokračuj dál.👍

Tomas H.
O lowcarb a zdravý životní styl obecně se zajímám velmi dlouho. Mám nastudovány tisíce hodin a velmi pokročilou znalost na člověka, co se tím neživí. Nicméně pokaždé, když konzultuji s Petrem, naprosto mě překvapí a příjemně zaskočí rozhled a know how, které mi předává. Spolupráce s ním mi šetří čas, doporučuji vyzkoušet.

Vera B.
Jak se plní sny ?!
Před 2 lety 130 kg a teď 82 kg a 55 let …ještě mě chybi par kilo do cíle.
Jedu LC a IF 16/8 , prokládám ještě úplňkovým a nov půstem
Za to vše dekuji Petr Stefko , jeho naprosto skvělá videa mě neuvěřitelně motivují. A tak jsem si udělala radost a odměnu.

Zděnka K.
Zhodnocení spolupráce s Petrem Štefkem :
Nákladě doporučení jsem oslovila Petra a proběhla první konzultace.
Připravila jsem si :
1/ co bych chtěla řešit
2/ naopak z čeho mám radost

Emilia.
Pred pár dňami som sem dávala fotku svojej premeny, rozhodla som sa pridať ešte jednu a podeliť sa aj so svojimi výsledkami. Rozdiel medzi týmito fotkami som dosiahla vďaka konzultáciám s Petr Stefko za cca 3 mesiace (- 7 kg), kde mi Peťo nastavil jedálniček a spánok a 

Milena Ž.
Ráda bych napsala pár slov k mé spolupraci s Petrem. Petra jsem požádala o pomoc prostřednictvím formuláře na jeho webovkách. Okamžitě mi odpověděl a domluvili jsme se na spolupráci. Ráda píšu, ze jsem BYLA celoživotní dietařka, která když těžce zhubla 10 kg – poté 

Nákupní košík