4 názory na “Recenze”

 1. Petra Mikulecká

  Jedno z mých nejlepších rozhodnutí bylo kontaktovat Petra se žádostí o pomoc. Ještě nedávno jsem si myslela, že žiju zdravě, jím dietně a divila se, že přibírám. Petr mne vyvedl z omylu, vše ale srozumitelně vysvětlil, kdykoliv ochotně poradil. Jsem prostě nadšená z celého procesu změny stravování a především z výsledku. Čeká nás ještě spoustu práce ale už teď vím, že v Petrovi jsem našla svého rádce i do dalších let.

 2. Gabriela Horáková

  Exogenni ketony – začala jsem opětnou spolupráci s Petrem. Dostala jsem se do takových situací a stresu, ze jsem spolupráci nedokončila a oslovila Petra znova. Udělala jsem nejlepsí rozhodnuti v životě. Není to jen o hubnuti, ale především o zdraví. Na doporučeni jsem si objednala ketony. Jela jsem na 99 procent a trošku se bála dovolené. Ale s ketony proste bomba. Dobrý spánek, chutě úplně lehce ovladatelné. Já, milovník sladkého jsem si nelízla ani zmrzliny. Ale vůbec jsem netrpěla. Naopak. A tohle Peťa asi slyšet nechce, ale po mém milovaném Prossecu a ketonech, jsem druhý den vůbec nevěděla, že jsem něco pila. Jdu proste znovu objednat. Je to super. Pokud má tedy někdo pocit, že potřebuje zpátky nakopnout, že mu to dál nejde, tak ketony jednoznačně doporučuji. Někdo tady něco psal o špatné chuti, ale já jsem asi čuník, mně to dokonce u chutná. Asi je to i tím, že ze začátku je přísný režim a pak si prostě najdete báječnou chuť i v doplňcích. Petře moc děkuji za to že jsi a děkuji celé tvé rodině, že tě nechají takovou práci v klidu dělat.

 3. Eva Balážová

  Eva B

  Skúsila by som aj ja dať nejakú spätnú väzbu na užívanie Keto Esterov vzhľadom k tomu, že som si kúpila u Vás už dva krát 3 fľaštičky. Dozvedela som sa o ich existencii z Vášho videa a hneď ma to zásadne oslovilo a dávalo nádej. Verila som, že to je presne to, čo potrebujem a verila som, že to bude mať pozitívne účinky.
  Napodiv mne chuť KE nevadí, práve naopak. Užívam ho ráno 5 mg a večer asi tak 3 mg.. Momentálne som vyše dva mesiace v Colorade. Aj tu som si objednala pár fľaštičiek. Iba tak na okraj, cenovo to je porovnateľné s Vašou ponukou, takže budem doma objednávať naďalej od Vás.
  Čo sa týka účinkov, moje očakávania boli viazané viac na spaľovanie tukov a tým nové naštartovanie chudnutia. Dnes po troch mesiacoch užívania KE môžem povedať, že vďaka nim mám neuveriteľnú energiu, silu, vôľu a chuť robiť veci, ktoré chcem a aj tie, ktoré musím.
  A ešte ďalší výrazný moment: neexistuje pocit únavy, ale obrovské mentálne sústredenie, jasná myseľ, schopnosť generovania zložitých logistických riešení… a to celkom prirodzene, bez stresu s nadhľadom a v komplexnosti. Jednoznačný nárast výkonnosti, bez pocitu námahy.
  Ďakujem, Petr, za všetky tie rady, ktoré čerpám do Vás a verím, že aj naďalej budem. Ďakujem, že Ste.

Diskuze

Nákupní košík